Форум розвитку громад Прибужжя: децентралізація – шлях до розвитку громад

На Волині у Володимирі-Волинському пройшов Форум «Децентралізація – шлях до розвитку громад», ініційований нардепом Ігорем Гузем, учасником проекту Програми USAID РАДА Модельний округ.

Учасники Форуму дізналися про поточні результати реформи місцевого самоврядування на Прибужжі та на власні очі побачили практичне втілення реформи на місцях.

Народний депутат Ігор Гузь коротко проаналізував ситуацію з об’єднанням громад в окрузі. На його думку, чим більша громада, тим більше коштів отримає. І він разом з командою всілякою сприяє аби пришвидшити процес децентралізації, через співпрацю з місцевими органами влади та виборцями.

Це вже другий Форум, який демонструє досить успішну динаміку розвитку. За словами менеджера Програми USAID РАДА Ігоря Парасюка, він є дієвим комунікаційним майданчиком для обговорення важливих питань, від яких залежить сталий розвиток регіону.

Понад сто учасників заходу, серед яких - польські гості, фахівці з міністерства, сільські голови, голови ОТГ, науковці, медіа,  під час паралельних засідань чотирьох секцій обговорили проблематику децентралізації, яка виникають до і після об’єднання, законодавче врегулювання земельних питань, водного та лісового фонду в громаді, створення ЦНАПів, а також реформування освіти, культури та охорони здоров’я.

Освітні: 

no