Дні парламенту на Харківщині

Втр, 01/06/2021 - 20:00

26-28 травня Програма Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «РАДА: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво», за підтримки партнерів ГО «Інтерньюз-Україна» провела на Харківщині низку заходів, присвячених висвітленню діяльності Верховної Ради України Дні парламенту. Понад п’ять сотень харків’ян стали учасниками тематичних онлайн-тренінгів, онлайн-уроків та дискусій із представниками уряду і парламенту.

Так, для 270 школярів області Освітній центр Верховної Ради України провів онлайн-уроки, під час яких діти дізналися більше про роботу парламенту та народних депутатів України, а також про особливості законотворчої діяльності. А для бажаючих дізнатися більше про інструменти участі громадськості, можливість їх використання у законотворчому процесі та здійсненні контрольної функції парламенту – команда Програми РАДА провела два онлайн-тренінги «Парламентська громадянська просвіта» та «Участь громадськості в роботі парламенту та законотворчому процесі. Адвокація».

Представники місцевої влади, команди народних депутатів, експерти регіональних неурядових організації та ЗМІ Харківщини стали учасниками жвавої дискусії «Стамбульська конвенція: міфи і факти», за участі Марії Мезенцевої, заступниці голови Комітету з питань інтеграції України до Європейського Союзу, голови підкомітету з питань наближення законодавства України до законодавства ЄС.