Депутати Литви та України обговорили співпрацю на місцевому рівні

Пон, 29/03/2021 - 17:30

Програма USAID РАДА провела онлайн-зустріч депутатів Литви та України. Вона була присвячена комунікації парламентарів з виборцями та діяльності в округах.

Участь у заході взяли, зокрема, депутат Литовського Сейму, голова Комітету з економічних питань, член Комісії з питань етики та процедур Казис Старкявічус та Ігор Гузь, народний депутат України, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування. Також учасниками зустрічі стали представники місцевих органів влади.

Учасники обговорили широке коло питань. Значну увагу вони звернули на співпрацю парламентарів з органами місцевого самоврядування. Зокрема, в центрі уваги перебували питання вирішення різноманітних місцевих проблем, підвищення добробуту люде. Вони обмінялись досвідом вирішення проблем енергозабезпечення, використання в роботі онлайн-інструментів тощо.

Захід відбувся 26 березня в рамках реалізації проекту Програми USAID РАДА «Твіннінг округів: кращі практики країн Європи та Балтії».