Запрошуємо вперше обраних народних депутатів України та їхніх помічників-консультантів до участі у тренінгах!

Тренінговий центр Програми USAID РАДА запрошує вперше обраних народних депутатів України та їхніх помічників-консультантів до участі у тренінгах!

Тренінг «ДІЯЛЬНІСТЬ НАРОДНОГО ДЕПУТАТА УКРАЇНИ ТА ЙОГО КОМАНДИ»
Учасники 2-денного тренінгу здобувають знання про правову основу та форми роботи народного депутата України. Тренінг дає можливість в майбутньому вибудувати ефективну роботу команди, забезпечити дієві комунікації та взаємодії у парламенті, з урядом, органами місцевого самоврядування та громадськістю. Кількість учасників – 25 осіб.

5-6 вересня, якщо Ви бажаєте взяти участь у тренінгу, просимо заповнити форму за посиланням http://bit.ly/2MuauIR 

24-25 вересня, якщо Ви бажаєте взяти участь у тренінгу, просимо заповнити форму за посиланням http://bit.ly/33TixnW 

Тренінг «РЕГЛАМЕНТ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ»
Учасники 2-денного тренінгу знайомляться з одним із ключових документів парламентської діяльності - Регламентом Верховної Ради України: його місцем у системі законодавства; основними функціями та формами роботи Верховної Ради; засадами парламентської етики; процедурами та видами голосувань; ключовими аспектами законодавчого процесу та ін. Тренінг дає можливість новообраним народним депутатам швидко увійти в роботу парламенту і надалі удосконалювати свої знання і навички. Кількість учасників – 25 осіб.

17-18 вересня, якщо Ви бажаєте взяти участь у тренінгу, просимо заповнити форму за посиланням http://bit.ly/2KPdWvx 
 
26-27 вересня, якщо Ви бажаєте взяти участь у тренінгу, просимо заповнити форму за посиланням http://bit.ly/2TWZ80L  

Контактна особа:
Леся Нечипоренко, координатор Програми USAID РАДА 
lnechyporenko@radaprogram.org 
+38 (068) 128-00-44

Довідково:
Програма USAID РАДА реалізується з 2013 до 2020 року. Її завдання на 2019-2020 роки — сприяти запровадженню парламентської реформи та становленню Парламенту України як підзвітної, відкритої та демократичної інституції.
Одним з напрямків діяльності Програми USAID РАДА є навчання народних депутатів, зокрема вперше обраних, та їхніх помічників-консультантів. З цією метою тренінговим центром Програми розроблено низку тренінгів. 
Програма USAID "РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво" виконується Фондом Східна Європа і реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
http://radaprogram.org/