Відкриття експозиції «Рада Інфо», Одеса

18 листопада 2019 року в Одесі відбудеться відкриття експозиції «Рада Інфо», присвяченої діяльності Верховної Ради України. На заході буде представлено Освітній центр Верховної Ради України.

Запрошуємо до участі всіх зацікавлени

Учасники: народні депутати України, представники Апарату Верховної Ради України, ЗМІ, органів місцевої влади та органів місцевого самоврядування, НУО, медіа, вчителі та інші зацікавлені сторони.

 

Стенди «Рада Інфо» містять стислу інформацію у доступній графічній формі про структуру та роботу Верховної Ради України.

Метою Освітнього парламентського центру є підвищення обізнаності громадян, зокрема школярів та студентів, щодо принципів демократії, структури та функцій парламенту.

 

Час: 11.00-11.45

Місце: Одеський національний університет ім. І.І.Мечникова, Французький бульвар 24/26 (Гуманітарний корпус), Одеса.

Організатори заходу: Програма USAID РАДА спільно з Одеським національним університетом ім. І.І.Мечникова.

Контактна особа: Марина Терещук, керівниця Освітнього центру Верховної Ради України, mtereshchuk@radaprogram.org, 099-052-54-40.

 

Програма USAID РАДА реалізується з 2013 до 2020 року. Її завдання на 2019-2020 роки — сприяти запровадженню повномасштабної парламентської реформи та становленню Парламенту України як підзвітної, відкритої та демократичної інституції.

Програма USAID "РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво" виконується Фондом Східна Європа і реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).