Вакансія радника зі стратегічного планування

Радник зі стратегічного планування

Фонд Східна Європа в рамках Програми USAID "РАДА: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво", що реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), в рамках підтримки інституціоналізації Інформаційно-дослідницького центру при Верховній Раді України (далі - ІДЦ) шукає радника зі стратегічного планування для інституціоналізації Центру. Детальніше про Програму можна дізнатись за посиланням: http://radaprogram.org.

Ключові завдання експерта:

 1. У тісній взаємодії із Керівництвом Апарату Верховної Ради України та долученими співробітниками Апарату Верховної Ради України розробити план інституціоналізації ІДЦ.
 2. Розробити проект Положення про ІДЦ та провести низку уточнюючих робочих консультацій (не менше 3) щодо візії та стратегії розвитку ІДЦ із ключовими стейкголдерами (народні депутати України, співробітники Апарату Верховної Ради України).
 3. Здійснити адвокатування реалізації плану інституціоналізації ІДЦ в рамках реформи Апарату Верховної ради України.
 4. Сприяти підвищенню аналітичних навичок працівників Апарату Верховної Ради України, секретаріатів комітетів Верховної Ради України та помічників-консультантів народних депутатів України.

Вимоги до кандидатів:

 • вища освіта (спеціальність – право, державне управління, політологія, соціологія, філософія, менеджмент, соціальні науки тощо);
 • досвід проведення стратегічного планування для системних організацій чи масштабних проектів;
 • досвід модерування робочих зустрічей чи фокус-груп;
 • досвід проведення презентацій, семінарів чи тренінгів;
 • досвід роботи в громадських ініціативах, міжнародних організаціях чи проектах технічної допомоги буде значною перевагою;
 • вміння працювати в команді;
 • впевнене користування ПК та мобільними пристроями;
 • вільне володіння українською мовою;
 • володіння англійською та іншими іноземними мовами буде додатковою перевагою.

Робота на контрактній основі. Очікуваний час початку роботи: грудень 2019 року.

Для участі у конкурсі необхідно подати заявку, яка має містити резюме та мотиваційний лист, а також вказати бажану заробітну плату. У мотиваційному листі слід зазначити релевантний досвід співпраці із органами влади з метою здійснення реформ та інституціоналізації пілотних ініціатив.

Резюме та мотиваційний лист просимо надсилати на адресу tender@radaprogram.org до 8 грудня 2019 року (включно) з темою листа “Радник зі стратегічного планування для інституціоналізації Інформаційно-дослідницького центру при Верховній Ради України”.

Просимо з розумінням поставитись до того, що відбіркова комісія контактуватиме лише з кандидатами, відібраними для співбесіди.