Вакансія експерта зі стратегічного планування

Фонд Східна Європа в рамках Програми USAID "РАДА: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво", що реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), в рамках підтримки створення Освітнього центру Верховної Ради України шукає експерта зі стратегічного планування для підготовки стратегічного плану розвитку Центру. Детальніше про Програму можна дізнатись за посиланням: http://radaprogram.org.

Ключові завдання експерта та орієнтовні терміни виконання:

Завдання

Очікуваний результат

Орієнтовні терміни виконання

 1.  

У тісній взаємодії із Керівником Освітнього центру та долученими співробітниками Апарату Верховної Ради України організувати і промодерувати стратегічну сесію за участі членів робочої групи з питань Освітнього центру та інших стейкголдерів. Орієнтовна кількість учасників зустрічі – 30 осіб.

Сформовано візію та стратегічні завдання Освітнього центру Верховної Ради України.

1-10 серпня 2019 року.

 1.  

Провести низку уточнюючих робочих консультацій (не менше 3) щодо візії та стратегії розвитку Центру із ключовими стейкголдерами (народні депутати України, співробітники Апарату Верховної Ради України, співробітники Міністерства освіти та науки, представники освітніх закладів, громадських організацій та проектів технічної допомоги).

Уточнено візію та стратегічні завдання Освітнього центру.

10-20 серпня 2019 року.

 1.  

Сформувати перший варіант стратегічного плану розвитку Освітнього центру на період до 2025 року

Сформовано перший варіант стратегічного плану.

20-30 серпня 2019 року.

 1.  

Організувати та провести обговорення створеного плану серед стейкголдерів.

Зібрано зауваження ключових стейкголдерів до першого варіанту стратплану.

1-20 вересня 2019 року.

 1.  

Сформувати фінальний варіант плану із урахуванням отриманих зауважень.

Сформовано фінальний варіант стратегічного плану.

20-30 вересня 2019 року.

Вимоги до кандидатів:

 • вища освіта (спеціальність – право, державне управління, політологія, соціологія, філософія, менеджмент, соціальні науки тощо);
 • досвід проведення стратегічного планування для системних організацій чи масштабних проектів;
 • досвід модерування робочих зустрічей чи фокус-груп;
 • досвід проведення презентацій, семінарів чи тренінгів;
 • досвід роботи в громадських ініціативах, міжнародних організаціях чи проектах технічної допомоги буде значною перевагою;
 • вміння працювати в команді;
 • впевнене користування ПК та мобільними пристроями;
 • вільне володіння українською мовою;
 • володіння англійською та іншими іноземними мовами буде додатковою перевагою.

Робота на контрактній основі. Очікуваний час початку роботи: липень 2019 року. Очікуваний термін створення першого драфту стратегічного плану – серпень 2019 року.

Для участі в конкурсі необхідно подати заявку, яка має містити резюме та мотиваційний лист. У мотиваційному листі слід зазначити релевантний досвід створення стратегічних планів, а також очікувану вартість одного дня (8 годин) надання експертних послуг.

Резюме та мотиваційний лист просимо надсилати на адресу tender@radaprogram.org до 15 липня 2019 року (включно) з темою листа “Експерт зі стратегічного планування для Освітнього центру Верховної Ради України”.

Просимо з розумінням поставитись до того, що відбіркова комісія контактуватиме лише з кандидатами, відібраними для співбесіди.