Презентація онлайн-курсів для студентів та школярів від Освітнього центру ВР

Шановні друзі!

2 червня о 12:00 ми презентуємо онлайн-курси для студентів та школярів від Освітнього центру Верховної Ради України. Захід відбудеться за участі Заступниці Голови Верховної Ради України Олени Кондратюк.

Ми розкажемо про зміст і наповнення курсів, а також про те, як з їх допомогою школярів та студентів поглибити свої знання щодо особливостей діяльності та функцій парламенту України.

Для участі у заході запрошуємо викладачів та працівників всіх закладів освіти. Для цього вам необхідно заповнити реєстраційну Google-форму за посиланням: https://bit.ly/3p3cjNn

Реєстрація триває до 1 червня 20:00

Із нетерпінням чекаємо на зустріч з Вами!

 

Аудиторія: представники МОН та регіональних управлінь освіти, лідери громадських організацій, вчителі закладів загальної середньої та позашкільної освіти, викладачі закладів вищої освіти.

Канал: zoom з трансляцією на Фейсбук

Актуальність події: Із початком пандемії COVID-19 актуалізувалось питання дистанційної та онлайн-освіти. Освітній центр ВРУ став одним з перших парламентських центрів хто почав працювати з юними громадянами в онлайн-форматі. Два онлайн-курси Освітнього центру Верховної Ради України розроблені для школярів та студентів із метою поглиблення знань щодо особливостей діяльності та функцій парламенту України. Дані курси можна використовувати в освітньому процесі ЗЗСО та ЗВО.

 

11:50 – 12:00

Підключення учасників дискусії в онлайн форматі

12:00 – 12:15

Вітальні слова:

Олена Кондратюк, заступниця Голови Верховної Ради України

Микола Шевчук, заступник керівника Апарату Верховної Ради України

Віктор Лях, президент Фонду Східна Європа

12:15 – 12:30

Презентація онлайн-курсів

 

Тарас Пастушенко, керівник Інформаційного Управління Апарату Верховної Ради України

Марина Терещук, координаторка з громадянської просвіти Програми USAID РАДА

 

12:30 – 12:35

Підбиття підсумків