7 травня в Одесі пройде Парламентська дискусія

Запрошуємо представників ЗМІ, неурядових організацій, громадськості, органів місцевого самоврядування та інших зацікавлених осіб на ПАРЛАМЕНТСЬКУ ДИСКУСІЮ, яка відбудеться в Одесі 7 травня 2019 року.

Тема дискусії: «Відповідальний, підзвітний, демократичний парламент: як це?»

Мета: Обговорити складові формування суспільної довіри до парламенту та кроки на шляху до підвищення довіри громадян до Верховної Ради України:
- Легітимність (відповідність інституції правилам її формування)
- Дотримання регламенту і процедур, роль незалежних від політичної кон’юнктури апарату, комітетів та дослідницьких, експертних підрозділів
- Відкритість та підзвітність (відкриті дані в тому числі кошторис, фінансування діяльності депутатів та їх утримання, звіти народних депутатів України, сайти комітетів та фракцій, сторінки депутатів та їх декларації)
- Громадянська просвіта (знання громадянами функцій та повноважень парламенту та народних депутатів України)

Учасники: народні депутати України, експерти, представники НУО, органів місцевого самоврядування, представники ЗМІ, інші зацікавлені особи.

Час: 14.00-16.00
Місце проведення: Коворкінг «Термінал 42», вул. Ришельєвська, 33, Одеса

Організатори заходу: Програма USAID РАДА спільно з Асоціацією народних депутатів України.

Реєстрація на захід за посиланням https://bit.ly/2vzWiDx.

Останній термін акредитації для представників ЗМІ – 6 травня 2019, 15.00. Акредитація здійснюється за електронною адресою rybak@radaprogram.org.

З програмою заходу можна ознайомитись за посиланням https://bit.ly/2J8bXlw.

Контактна особа:
Сергій Рибак, спеціаліст з комунікацій Програми USAID РАДА
rybak@radaprogram.org.ua
+38 (066) 965-41-20

Програма USAID РАДА реалізується з 2013 до 2020 року. Її завдання на 2019-2020 роки — сприяти запровадженню повномасштабної парламентської реформи та становленню Парламенту України як підзвітної, відкритої та демократичної інституції.
Програма USAID "РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво" виконується Фондом Східна Європа і реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку