7-8 травня Програма USAID РАДА проводить у Одесі тренінг для помічників-консультантів народних депутатів України

Тема тренінгу – «Діяльність народного депутата України та його команди». Мета тренінгу - структурувати та розширити знання та навички помічників-консультантів народних депутатів щодо основ та форм роботи народних депутатів у Верховній Раді та виборчих округах.

До участі в заході запрошуються помічники-консультанти народних депутатів України з Одеської, Миколаївської та Херсонської областей.

З метою належної підготовки та організації заходу, просимо до 27 квітня надіслати інформацію про помічників-консультантів, які візьмуть участь у тренінгу (ПІБ, коло обов’язків, контактний номер телефону, електронна пошта). Організатори забезпечують проведення тренінгу та харчування учасників. За необхідності Програма USAID РАДА може покрити проживання. Проїзд учасники організовують і забезпечують самостійно.

Контактна особа: координатор Програми USAID РАДА Леся Нечипоренко, тел.: (068) 128-00-44, lnechyporenko@radaprogram.org.

Тренінг проводиться в рамках проекту «Модельний округ», який покликаний створити найбільш ефективну модель комунікації та взаємодії народних депутатів з виборцями.