19-20 лютого Програма USAID РАДА проводить тренінг на тему «Діяльність народного депутата України та його команди» у м.Суми.

19-20 лютого Програма USAID РАДА проводить тренінг на тему «Діяльність народного депутата України та його команди» у м.Суми.  До участі запрошуються команди народних депутатів України, які працюють в Сумській, Полтавській і Харківській областях.

Тренінг має на меті ознайомити із правовою основою та формами роботи народних депутатів у Верховній Раді та виборчому окрузі, правовою основою діяльності помічників народного депутата та їх основними функціями, ознайомити із правовою основою діяльності Верховної Ради України, її структурою та формами роботи, визначити основні форми діяльності та обов’язки народного депутата у виборчому окрузі, цільові групи, з якими взаємодіє народний депутат та шляхи такої взаємодії та ін.

Організатори забезпечують проведення тренінгу та харчування учасників. Проїзд учасники організовують і забезпечують  самостійно.

З метою належної підготовки та організації заходу, просимо до 14 лютого надіслати інформацію про помічників-консультантів, які візьмуть участь у тренінгу (ПІБ, коло обов’язків, контактний номер телефону, електронна пошта) на адресу Lnechyporenko@radaprogram.org 

Контактний телефон 0504436197