Зустріч задля координації співпраці міжнародних проектів технічної допомоги з Верховною Радою

Пон, 13/03/2017 - 17:00

13 березня 2017 року Програма USAID РАДА провела Координаційну зустріч з питань підвищення ефективності співпраці комітетів Верховної Ради України, структурних підрозділів Апарату з міжнародними проектами технічної допомоги.

Директор Програми USAID РАДА Ігор Когут зауважив, що важливо зосередити увагу на комунікації між проектами технічної підтримки, громадськими організаціями, Апаратом та секретаріатом Верховної Ради України. Необхідно  оптимізувати планування  заходів комітетами  та розвивати шляхи співпраці. Головне завдання сьогодні: пояснити, як працювати на довгу перспективу.

Керівник програм розвитку демократії та врядування USAID Олександр Піскун повідомив, що парламент – це центр реформ в Україні, тому важливо утворити внутрішню програму реформування Парламенту, адже Україна сьогодні – це піонер майбутнього розвитку Європи та світу: майданчик, де тестуються реформи. Тому Головне завдання сьогодні відкрити вікно до ВРУ для усіх донорів та координувати співпрацю.

Окрім організаційних аспектів співпраці з Верховною Радою України, під час зустрічі було обговорено актуальні потреби комітетів щодо співпраці з міжнародними та українськими організаціями. Варто зауважити, що представники секретаріату схвально ставляться до перспективи співпраці із українськими, міжнародними донорськими організаціями та готові спільно координувати заходи. Також виявилося необхідним налагоджувати між комітетську співпрацю, адже часто її рівень залишається низьким.

До обговорення долучилися керівники секретаріатів комітетів, Головного організаційного управління, управління кадрів, інформаційного управління, управління комп'ютеризованих систем, Прес-служби Апарату Верховної Ради України.

Більше світлин.