USAID підтримує цифровізацію Верховної Ради України для забезпечення прозорості та відповідальності парламентських процесів

Птн, 06/07/2018 - 11:00

Відкриваючи церемонію урочистого підписання Стратегії електронного парламентаризму на 2018-2020 роки, Голова Верховної Ради України Андрій Парубій наголосив: "Ми робимо Парламент відкритим і прозорим для кожного громадянина".

Парубій повідомив: "Сьогодні ми продовжуємо шлях. Сучасні інформаційно-комунікаційні технології все активніше використовуються національними парламентами для якісного виконання свої представницьких, законодавчих і контрольних функцій, для налагодження і підтримки комунікацій із громадянами".

Голова Комітету з питань інформатизації та зв’язку Олександр Данченко подякував усім, хто приймав участь у розробці цієї Стратегії. Програма USAID РАДА надала експертну підтримку для написання Стратегії, а також за ініціативи Управління комп’ютеризованих систем Апарату Верховної Ради України реалізувала електронні інструменти, зазначені у стратегії (електронні петиції, електронне коментування законопроектів, електронний порядок денний комітету).