Учасники Програми стажування в Інформаційно-дослідницькому центрі ВР підвели підсумки Програми

Птн, 05/06/2020 - 16:00

Програма РАДА провела підсумкову онлайн-сесію Програми стажування в Інформаційно-дослідницькому центрі при Верховній Раді України (ІДЦ).

У ній, зокрема, взяли участь інтерни програми.

Аркадій Нижник, перший заступник керівника Головного юридичного управління Апарату ВР, наголосив на потребі створення повноцінної дослідницької служби Верховної Ради та подякував інтернам за участь у Програмі. Він також висловив переконання, що здобутий досвід допоможе їм у подальшій професійній діяльності.

Безпосередньо із сесійної зали парламенту до учасників звернулась народна депутатка України Олена Мошенець. Вона розповіла про власний досвід співпраці з ІДЦ, наголосивши на потребі депутатів у якісній та надійній інформації, необхідній у парламентській діяльності.

Результатами роботи Програми стажування поділився директор Програми РАДА Ігор Когут. Він зазначив, що Програма РАДА і надалі докладами зусиль для розвитку центру та його подальшої інституалізації та запросив інтернів до подальшої співпраці.

Учасників Програми привітала заступниця директора Програми РАДА Тетяна Бібік. Вона вказала на важливість створення установи, яка надаватиме інформаційну підтримку парламентарям.

Також у заході взяв участь керівник програм розвитку демократії та врядування Відділу сприяння розвитку демократії та врядування Регіональної місії USAID в Україні та Білорусі Олександр Піскун. Він подякував інтернам за їхній внесок у розвиток Інформаційно-дослідницького центру.

До інтернів Програми стажування також звернулись її ментори Наталя Гнидюк, Ігор Жданов та Віра Недзведська, які подякували за участь у програмі та побажали подальших успіхів.


Розвиток ІДЦ – один з ключових напрямків діяльності Програми USAID РАДА.

Інформаційно-дослідницький центр Верховної Ради України продовжує готувати інформаційні довідки та інформаційні брифи на запити народних депутатів України, а також секретаріатів комітетів та фракцій.

Народні депутати України, керівники секретаріатів комітетів та фракцій, структурних підрозділів Апарату ВР можуть замовити інформаційну довідку ІДЦ, заповнивши Google-форму за посиланням https://forms.gle/trY3XtQMbUAEguNE8.