У Львові пройшли парламентські дні

Втр, 22/10/2019 - 17:00

Представники Програми РАДА відвідали Львів, де провели цілу низку заходів, повязаних з висвітленням діяльності Верховної Ради України.

В них, зокрема, взяли участь народні депутати України IX скликання Микола Княжицький, Павло Бакунець, Галина Васильченко, Олег Синютка, Софія Федина, Ігор Гузь, а також парламентарі Верховної Ради попереднього скликання Оксана Юринець та Руслан Сидорович.

Ранок 21 жовтня розпочався з робочої зустрічі з народним депутатом Ігорем Гузем – учасником проекту Програми РАДА «Модельний округ». Парламентарі, представники громадських організацій, місцевого самоврядування обговорили питання налагодження ефективноі роботи та комунікації з виборцями.

Згодом цього дня у приміщенні Львівської обласної ради представники Програми USAID РАДА презентували виставку «Рада Інфо». Експозиція на декілька тижнів залишиться в кулуарах Львівської обласної ради, де з нею зможе ознайомитись кожен охочий.

У Львівській обласній раді відбулась публічна дискусія «Парламент і суспільство в режимі підзвітного, відповідального, демократичного представництва». У ній взяли участь народні депутати України, представники Управління по зв'язкам з органами місцевої влади та органами місцевого самоврядування Апарату ВРУ, експерти, науковці, представники громадськості, місцевих органів державної влади та органів місцевого самоврядування, ЗМІ.

Учасники обговорили виклики, пов’язані з покращенням суспільної довіри до парламенту. У центрі їхньої уваги були питання легітимності, дотримання Регламенту і парламентських процедур.

Окремий блок питань був присвячений розвитку в Україні громадянської просвіти.

Крім того, в рамках візиту Програми РАДА до Львова та діяльності Освітнього центру ВР відбулись 6 уроків та інтерактивна гра для школярів, присвячені засадам демократії та парламентаризму. Загалом у них взяли участь майже двісті дітей з різних районів області.

Ще одним із низки заходів, які Програма РАДА провела у Львові, став дводенний тренінг «Діяльність народного депутата України та його команди». Свої знання щодо роботи парламентарів поглибили помічники восьми народних депутатів ВР, які представляють Львівщину: Павла Бакунця, Юрія Камельчука, Софії Федини, Наталі Піпи, Ярослава Рущишина, Миколи Княжицького, Тараса Батенка та Олега Синютки.

Заходи Програми РАДА у Львові відбулись 21-22 жовтня.

Програма USAID «РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво» реалізується Фондом Східна Європа за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).