Тренери Програми РАДА готуються проводити навчання для новообраних народних депутатів

Втр, 16/07/2019 - 18:15

Зовсім скоро відбудуться дострокові вибори до Верховної Ради України, і Програма USAID РАДА проведе орієнтаційні сесій для нових депутатів та їхніх команд. Перші заняття розпочнуться вже у серпні.

Велике значення для успішності навчальних програм має робота тренера. Щоб це забезпечити, Програма РАДА проводить тренінг для тренерів. Навчальна сесія "Діяльність народного депутата України та його команди" проходитиме 15-19 липня 2019.

Учасники заходу – працівники Апарату ВРУ і тренери Програми РАДА. Протягом п’ятиденної сесії вони поглиблять свої знання щодо особливостей та методів проведення тренінгів, ролі тренера, забезпечення роботи тренерської команди.

Вони також вдосконалять свої навички підготовки учбових матеріалів та роботи з групою, щоб надавати новим парламентарям потрібні їм знання щодо діяльності народних депутатів та їхніх помічників.

Програма USAID «РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво» реалізується Фондом Східна Європа за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).