Тепер всі охочі можуть долучитись до обговорення законопроекту про державну політику щодо європейської інтеграції

Чтв, 24/10/2019 - 16:15

Буквально кілька днів тому ми повідомляли, що, завдяки Порталу громадського обговорення законопроектів ВРУ, кожен зацікавлений може взяти участь в обговоренні парламентських проектів нормативних актів.

Вчора, 23 жовтня, Комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом опублікував на Порталі законопроект № 1206 «Про засади державної політики у сфері європейської інтеграції».

Крім нього, на цьому онлайн-ресурсі до публічного обговорення пропонуються ще два законопроекти: № 2203 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження спільної роботи близьких осіб» та №2105 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо оптимізації процедур фінансового контролю в сфері запобігання корупції)».

Ваші коментарі, зауваження та пропозиції до кожного з цих законопроектів ви можете додати, перейшовши за посиланням https://itd.rada.gov.ua/services/pubd/.

Портал громадського обговорення законопроектів ВРУ був створений за ініціативи Управління комп’ютеризованих систем Апарату Верховної Ради України та за підтримки Програми РАДА.

Коментатори можуть оцінити законопроекти за п'ятибальною шкалою та проголосувати за або проти. Крім цього, існує можливість лишити зауваження, пропозицію чи коментар.

Програма USAID «РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво» реалізується Фондом Східна Європа за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).