Семінар з парламентських комунікацій

Пон, 15/02/2021 - 17:30

12 лютого Програма РАДА разом зі своїм партнером ГО «Інтерньюз Україна» провели семінар з керівниками фракцій та груп Верховної Ради України. Учасниками заходу стали спікери фракції, народні депутати, їх помічники та експерти комунікаційної команди офісу спікера Верховної Ради.

Спікерами семінару виступили Крістіан Шпар та Кристоф Ланц. Разом з ними учасники семінару розбиралися в головних засадах успішних парламентських комунікацій, обговорювали успішні практики комунікацій парламентів світу, а також дискутували з приводу координації та системності фракційних комунікацій. Також під час семінару було презентовано документ «Комунікаційні політики фракцій Верховної Ради України»

Ігор Когут, директор Програми РАДА, зазначив: «Наша діяльність спрямована на інституційний розвиток українського парламенту, на посилення спроможності народних депутатів та їх помічників, апарату Верховної Ради України здійснювати свої функції з точки зору законодавчого процесу, представницької та контрольної функцій. З іншого боку ми посилюємо і аналітичні спроможності парламентарів через адвокатування створення дослідницької служби. І багато інших речей, які пов’язані з комунікацією з виборцями. Сьогоднішній захід – це наш перший досвід такого системного підходу до комунікацій фракцій. Сподіваємося, що це допоможе зробити так, щоб кожна фракція мала можливість говорити в один голос і уникати розбіжностей в позиціях між представниками фракцій».