Програма USAID РАДА підтримує ефективну взаємодію депутатів з виборцями

Пон, 16/07/2018 - 13:30

Програма USAID RADA спільно з Фондом Конрада Аденауера організувала зустріч та обговорення для представлення найкращих німецьких практик роботи депутатів у виборчих округах 13 липня. У презентації взяли участь депутати Верховної Ради України, представники громадських організацій та парламентські журналісти.

"Програма USAID RADA в рамках проекту" Модельний район "поліпшує співпрацю народних депутатів України та виборців задля вирішення важливих для округу проблем", - заявив Ігор Когут, директор Програми USAID РАДА. - "Ми отримали величезний досвід взаємодії з місцевими НУО, бізнесом та засобами масової інформації в останні роки. Ми постійно шукаємо найкращі міжнародні практики".

Когут додав, що Програма USAID РАДА звернула увагу на виступ д-ра Майкла Колкмана на TEDx і зрозуміла, що хоче привезти його в Україну.

Доктор Міхаель Колькман, професор Університету Мартіна Лютера в Галле-Віттенберзі, експерт з парламентаризму, партійно-політичних систем та зв'язку з виборцями, виступив з доповіддю "Робота депутата в окрузі. Кращі практики та винесені уроки".

"Всі депутати працюють в Німеччині в округах. Вони проводять півроку в регіонах", - сказав д-р Колькман, - "Депутати в округах виконують найважливішу функцію -  представництво інтересів виборців у парламенті, на підставі чого приймаються закони".