Програма РАДА втретє підтримала проведення підсумкової прес-конференції Голови ВРУ Андрія Парубія

Птн, 05/07/2019 - 17:45

5 липня Голова Верховної Ради України Андрій Парубій провів прес-конференцію, на якій підбив підсумки 5 років своєї роботи у якості спікера парламенту.

Зазначимо, що вже третій рік поспіль Програма USAID РАДА надавала підтримку у проведенні заходу.

У своєму виступі Андрій Парубій розповів про досягнення Верховної Ради 8 скликання у сферах національної безпеки, міжнародної діяльності, боротьби з корупцією, декомунізації тощо.

Він також висвітлив питання реформування парламенту. Зокрема, Голова ВРУ інформував про створення інструментів електронного парламентаризму (зокрема, публічного обговорення законопроектів), запровадження комунікаційної та ІТ-стратегій, електронного документообігу.

Крім того, Голова ВРУ анонсував відкриття Освітнього центру Верховної Ради.

«За кілька тижнів ми відкриємо Освітній центр Верховної Ради України. Для мене це буде важливою подією. Потрібно, щоб діти могли не тільки бачити кулуари Верховної Ради України, а й слухати лекції та розповіді у спеціально обладнаному Освітньому центрі, як це відбувається у багатьох європейських парламентах»,-зазначив Андій Парубій.

Підтримку в досягненні зазначених вище цілей реформування парламенту, зокрема у створенні Освітнього центру, надає Програма РАДА.

Програма USAID «РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво» реалізується Фондом Східна Європа за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).