Помічники членів Комітету ВР України з питань організації державної влади покращили свої знання щодо законодавчого процесу

Втр, 11/02/2020 - 20:00

Програма USAID РАДА провела пілотний тренінг на тему «Законодавчий процес у Верховній Раді України». Це перша навчальна сесія Програми, присвячена детальному розгляду цієї тематики.

Тренінг щодо законодавчого процесу був запропонований на запит Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування. У ньому взяли участь помічники-консультанти парламентарів, які є членами Комітету.

З вітальними словами до учасників звернулись Андрій Клочко, голова Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, та Ігор Когут, директор Програми USAID РАДА.

Під час тренінгу учасники дізнались, як створюються закони. Значна увага приділялась особливостям парламентської бюджетної процедури.

Окремий блок питань був присвячений особливостям конституційного процесу у вітчизняному парламенті.

Представники Апарату Верховної Ради розповіли про забезпечення роботи парламенту.

Програма USAID "РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво" виконується Фондом Східна Європа і реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).