OПОРА провела тренінг для тренерів зі звітування народного депутата перед виборцями

Пон, 15/05/2017 - 15:15

Впродовж 12-13 травня у Києві відбувся тренінг для тренерів ”Звітування народного депутата перед виборцями”. У ньому взяли участь громадські консультанти Громадянської мережі ОПОРА з різних областей. Тепер в Україні з'явилось більше десятка кваліфікованих та експертних тренери зі звітування народних обранців.

У процесі заходу була підготовлена група експертів, які зможуть допомоги народним депутатам України в налагодженні ефективної системи співпраці з виборцями і підвищення якості виконання їх представницьких повноважень. За допомогою серії тренінгів для народних депутатів та їх помічників ми зможемо досягти спочатку збільшення кількості депутатів, які звітуються, а в майбутньому - і підвищення якості звітів, а, відповідно, й покращення діалогу з виборцями.

За словами учасників, тренінг був для них корисним та ефективним. Під час практичних завдань хтось вперше спробував себе в якості тренера, хтось навчився новим методам подачі інформації для кращого її розуміння, а хтось надихнувся роботою тренерки Альони Долі й висловив бажання в подальшому житті продовжити власну практику. 

Вже в червні громадські консультанти ОПОРИ проведуть тренінги для народних депутатів та їх помічників у 13 регіонах України. Вони допоможуть народним обранцям оволодіти ефективними інструментами звітування перед виборцями та мотивують їх робити це старанно та регулярно.