Народний депутат України Павло Різаненко відзвітував в м. Бровари

Птн, 03/03/2017 - 14:45

3 березня в м. Бровари відбувся прес-брифінг, під час якого народний депутат України Павло Різаненко відзвітував перед виборцями за рік своєї роботи у Парламенті.

Під час прес-брифінгу народний обранець розповів про свої досягнення за період з лютого
2016 р. по січень 2017 р. Зокрема, Павло Різаненко, окреслив свою законотворчу діяльність: із 70 поданих ним законопроектів 8 стали законами. Депутат відзначив: «Більшість законопроектів розраховані на довгострокову перспективу. Наприклад, результат від прийнятого у 2015 році закону про строкові депозити, ми змогли оцінити приблизно через рік, коли стабілізувалася депозитна база банківської системи».

Крім того, протягом року парламентарієм було подано 271 депутатське звернення,
28 депутатських запитів та проведено 13 особистих прийомів громадян, 7 з яких – із залученням посадових осіб.

Одним із цьогорічних досягнень для народного депутата був соціально-економічний розвиток округу, який він представляє. Так, завдяки адвокації Павла Різаненка протягом 2016 р. населені пункти 97-го виборчого округу отримали 52 млн. грн. Ці кошти дали змогу реалізувати низку проектів, завдяки яким було вирішено чимало соціальних проблем міст і сіл Київщини. Загалом Павло Різаненко оцінив останній рік своєї депутатської діяльності як задовільний. «Звісно, є до чого прагнути, над чим працювати. Серед так званих «миттєвих» наочних результатів я можу назвати, наприклад, рекордну за весь час суму – 52 млн грн. – виділену з державного бюджету на проекти соціально-економічного розвитку мого виборчого округу. Поновили практику проведення громадських слухань, завдяки чому вдалося реалізувати волевиявлення мешканців сіл та зупинити побудову нафто-переробного заводу на небезпечній відстані від населених пунктів», – зауважив народний обранець.

Народний депутат Павло Різаненко є учасником проекту «Модельний округ» Програми USAID РАДА, де представляє м. Бровари та смт. Баришівка.  Проект «Модельний округ» має на меті відпрацювати сучасні та дієві канали і моделі комунікації народних депутатів та громад, а також надати інформаційну, організаційну та експертну підтримку.

Як зазначила заступниця директора Програми USAID РАДА Тетяна Бібік: «Робота з виборцями в окрузі передбачає регулярне звітування народних депутатів. Програма USAID РАДА приділяє багато уваги цим інструментам, які забезпечують прямий зв’язок між виборцем та обраним депутатом». За її словами, в рамках цього компоненту Програма USAID РАДА пропонує та допомагає впровадити найкращі практики звітування в окрузі, в тому числі, приділяючи увагу використанню новітніх технологій, які допомагають зробити більш наочними результати діяльності парламентарів та одночасно ефективно комунікувати із громадою.

Під час заходу журналісти та представники громадськості мали змогу напряму звернутися до народного депутата та поставити свої питання щодо результатів діяльності нардепа під час його каденції, а також щодо нагальних питань, які стосуються його виборчого округу. 

Захід організовано ГО «Інтерньюз-Україна» в рамках Проекту «Модельний округ» Програми USAID РАДА, який має на меті покращити комунікацію та взаємодію народних депутатів та громади, що вони представляють у Парламенті. У рамках цієї ініціативи обрано 7 модельних округів.