Новини та події Програми РАДА

Презентація аналітичного документу (Policy Paper) на тему «Пропозиції до політики щодо забезпечення ґендерної рівності у Верховній Раді України»

Птн, 16/03/2018 - 10:00

14 березня 2018 року в рамках підтримки проекту Закону України № 7283 «Про внесення змін до Закону України "Про Регламент Верховної Ради України" (щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків)» та проекту Закону України № 7284 «Про внесення змін до Закону України "Про комітети Верховної Ради України" (щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків)» Лабораторія законодавчих ініціатив презентувала аналітичне дослідження (Policy Paper) «Пропозиції до політики щодо забезпечення ґендерної рівності у Вер

Директор Програми USAID РАДА розповів про досягнення парламентської реформи

Срд, 07/03/2018 - 11:15

Ігор Когут, Директор Ппрограми USAID РАДА, розповів про основні зрушення, пріоритетні завдання та роль Програми на конференції "Реформа Парламенту: Ретроспектива та перспективи" 6 березня. Під час панелі про законотворчий процес зазначив, що Парламентська Реформа передбачає законодавчий процес з однаковими підходами та стандартами.

Якісний закон – умова здійснення будь-якої реформи:

Програма USAID РАДА підготувала тренерів з аналізу політики

Пон, 05/03/2018 - 11:45

Через тренінговий центр Програма USAID РАДА допомагає підвищити кваліфікацію співробітників органів державної влади (ВР, міністерств), представників громадських організацій, аналітичних центрів та програм технічної допомоги. Програма USAID РАДА організувала тренінг для тренерів (ТОТ), щоб поглибити знання з аналізу державної політики. 26 лютого - 2 березня Впродовж 5 інтенсивних днів досвідчені тренери Програми USAID РАДА сформували навички та розвинули компетентність учасників з формування державної політики.

Програма USAID РАДА започаткувала координацію програм технічної допомоги в сфері громадянської освіти

Птн, 02/03/2018 - 11:00

Кожного місяця представники проектів технічної допомоги та парламенту збираються в офісі Програми USAID РАДА, щоб обговорити актуальні новини. Темою зустрічі 28 лютого стала громадянська освіта. Програма USAID РАДА зібрала організації, щоб започаткувати процес координації в сфері залучення громадян до законодавчого процесу. 

Директор Програми USAID РАДА Ігор Когут, відкриваючи засідання, повідомив:

Директор Програми USAID РАДА розповів про створення незалежної парламентської служби

Чтв, 22/02/2018 - 17:00

Ігор Когут, директор Програми USAID РАДА, взяв участь у заході, організованому Комітетом з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування спільно з Комітетом з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України та Парламентською асамблеєю Ради Європи за підтримки Програми Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні» 22 лютого.

Сторінки