Новини та події Програми РАДА

Помічники народних депутатів Дніпропетровщини поглибили свої знання щодо взаємодії з виборцями

Втр, 24/12/2019 - 19:15

Програма РАДА провела дводенний тренінг для помічників народних депутатів Дніпропетровщини.

У навчанні взяли участь помічники парламентарів Романа Каптєлова, Юрія Мисягіна, Дмитра Чорного, Сергія Северина, Олени Криворучкіної, Олександра Трухіна, Анни Колісник, Ганни Лічман, Владислава Бородіна та Юрія Корявченкова.

Парламентарі разом з представниками органів місцевого самоврядування, державної влади та НУО шукали шляхи покращення співпраці в округах Дніпропетровщини

Пон, 23/12/2019 - 21:45

Програма РАДА, спільно з Апаратом Верховної Ради України, Дніпропетровською ОДА та Дніпропетровською обласною радою провели в Дніпрі публічну дискусію.

Захід був присвячений питанням покращення комунікації в округах між парламентарями, місцевими органами влади та місцевого самоврядування. Учасники обговорити кращі практики організації спільної роботи у округах.

Освітній центр Верховної Ради України проводить парламентські уроки для школярів Дніпра

Пон, 23/12/2019 - 15:30

У рамках парламентських днів, які проходять у Дніпрі 23-24 грудня, Освітній центр Верховної Ради України проведе 6 уроків для школярів.

Заняття присвячені діяльності Верховної Ради України. Учні дізнаються про функції вітчизняного парламенту та його структуру.

Участь в одному з уроків взяв народний депутат України Роман Каптєлов. Відповідаючи на запитання, він детально розповів, з чого складається робота парламентарів, як розробляються та приймаються закони.

Програма РАДА розпочала дні парламенту у Дніпрі з презентації парламентського Освітнього центру та відкриття експозиції «Рада Інфо»

Пон, 23/12/2019 - 12:30

Експозиція «Рада Інфо» відкрилась у приміщенні Дніпропетровської обласної ради. Її стенди познайомлять всіх охочих зі структурою та роботою Верховної Ради України.

З вітальними словами до учасників заходу звернулись директор Програми РАДА Ігор Когут, народний депутат України Роман Каптєлов, перший заступник голови Дніпропетровської обласної ради Анатолій Адамський та заступниця директора Програми РАДА Тетяна Бібік.

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков високо оцінив внесок Програми USAID RADA у розбудову демократії і парламентаризму

Пон, 16/12/2019 - 20:15

Посольство США в Україні представило у Верховній Раді України діяльність установ Уряду США.

Співорганізаторами заходу стали Апарат Верховної Ради України, Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Програма USAID РАДА.

Інтерни парламентського Інформаційно-дослідницького центру вчились аналізувати політику

Нед, 15/12/2019 - 18:45

Новообрані інтерни Програми стажування в Інформаційно-дослідницькому центрі при Верховній Раді України пройшли тренінг з аналізу політик. Зокрема, вони вчились готувати інформаційні довідки на запити народних депутатів.

Працюючи в групах, інтерни вивчали, що таке політика: якою є її сутність, поняття, цикл політики, різновиди та особливості аналітичних документів в сфері державної політики. Учасники навчання працювали над прикладами реальних інформаційних запитів від народних депутатів України.

Інтерни другого набору Інформаційно-дослідницького центру парламенту готуватимуть інформаційні довідки для народних депутатів

Птн, 13/12/2019 - 18:30

13 грудня відбулась церемонія вручення сертифікатів інтернам Програми стажування в Інформаційно-дослідницькому центрі при Верховній Раді України.

Крім того, у заході взяла участь нова група інтернів, які будуть дистанційно стажуватись центрі у 2020 році.

Програма РАДА познайомила волинян з діяльністю Верховної Ради України

Срд, 11/12/2019 - 20:45

Протягом трьох днів представники Програми РАДА перебували на Волині. Вони провели цілу низку заходів; їх метою було якомога повніше ознайомлення жителів регіону з роботою вітчизняного парламенту. При цьому просвітницькі заходи вони провели у кількох містах: Луцьку, Рожищі, Ківерцях та Володимирі-Волинському.

Дякуємо народним депутатам України Ірині Констанкевич, Вячеславу Рубльову та Соломії Бобровській за допомогу та участь !

Команди народних депутатів Херсонщини покращили свої професійні знання

Пон, 09/12/2019 - 18:45

Тренери Програми РАДА провели в Херсоні тренінг для помічників парламентарів на тему «Діяльність народного депутата України та його команди».

Сторінки