Новини та події Програми РАДА

На Волині пройшли Дні парламенту

Пон, 01/03/2021 - 11:15

23-25 лютого Програма Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «РАДА: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво», за підтримки партнерів ГО «Інтерньюз-Україна» та громадянської мережі ОПОРА,  провела на Волині низку заходів, присвячених висвітленню діяльності Верховної Ради України

Дні парламенту: результати онлайн-дискусії з народними депутатами України

Срд, 24/02/2021 - 18:15

24 лютого відбулась онлайн-дискусія «Діалог парламентарів та місцевих громад для спільного порядку денного», учасниками якої стали понад 40 осіб. Серед них – народні депутати України, їх помічники, представники місцевих органів влади.

Інфосесія від Дослідницької служби Європейського парламенту

Срд, 24/02/2021 - 18:15

Інформаційно-дослідницький центр Верховної Ради України провів вкрай цікаву подію - інфосесію від Дослідницької служби Європарламенту (European Parliamentary Research Service). Захід було організовано для інтернів та стипендіатів Програми Стажування в ІДЦ та найбільш активних замовників інформаційних продуктів Центру.

Співробітники секретаріатів отримали навички гендерно-чутливого аналізу законопроектів

Срд, 24/02/2021 - 11:00

Співробітники секретаріатів комітетів відвідали онлайн-воркшопи з гендерно-чутливого аналізу законопроектів.

Під час навчання вони обговорили питання ґендерної нерівності та їх вирішення на рівні законодавства.

Програма РАДА розпочала Дні парламенту на Волині

Втр, 23/02/2021 - 16:45

23 лютого стартували Дні парламенту на Волині. Одночасно розпочалися онлайн-тренінги «Парламентська громадянська просвіта» та «Участь громадськості в роботі парламенту та законотворчому процесі. Адвокація». Темами зацікавилися понад 80 учасників - представники органів місцевого самоврядування та регіональних НГО, помічники-консультанти народних депутатів та ЗМІ.

Сторінки