Новини та події Програми РАДА

Програма РАДА представила свою діяльність в рамках Містечка USAID в Черкасах.

Суб, 14/09/2019 - 19:30

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) ознайомило жителів Черкас зі своєю роботою. Це відбулось у традиційному Містечку USAID, яке цього разу було було облаштоване під час святкування дня цього міста.

 

Серед проектів Агентства свою роботу представила і Програма РАДА.

Тренери Програми USAID РАДА поглибили свої знання щодо Регламенту Верховної Ради України

Птн, 13/09/2019 - 19:00

Програма USAID РАДА провела навчальну сесію для своїх тренерів на тему «Регламент Верховної Ради України».

Захід мав на меті підготувати команду тренерів для подальшого проведення тренінгу на зазначену тематику для народних депутатів України та їхніх команд. У ньому взяли участь працівники Апарату Верховної Ради, працівники Управління по зв’язках з місцевими органами влади та органами місцевого самоврядування, Головного організаційного управління, Управління кадрів Апарату Верховної Ради України, методисти та тренери тренінгового центру Програми USAID РАДА.

Учасники зустрічі представників проектів міжнародної технічної допомоги обговорили перспективи роботи парламенту

Чтв, 29/08/2019 - 16:45

28 серпня Програма USAID РАДА провела традиційну щомісячну координаційну зустріч проектів та програм технічної допомоги. Вона була присвячена початку роботи Верховної Ради України IX скликання, прогнозам політичних сил на новий парламентській сезон. Порядок денний також включав презентацію результатів навчання новообраних народних депутатів України.

Програма USAID РАДА провела тренінг "Діяльність народного депутата України та функції парламенту" для народних депутатів партії "Голос".

Втр, 20/08/2019 - 17:45

19-20 серпня Програма USAID РАДА провела тренінг "Діяльність народного депутата України та функції парламенту" для народних депутатів партії "Голос".

Захід став четвертим в серії тренінгів, які Програма РАДА проводить для вперше обраних народних депутатів.

Програма РАДА провела для новообраних народних депутатів тренінг, присвячений Регламенту Верховної Ради України

Чтв, 15/08/2019 - 20:30

Знання та дотримання парламентаріями Регламенту Верховної Ради України є передумовою її ефективної роботи. Саме Регламенту був присвячений тренінг, який Програма USAID РАДА провела для новообраних народних депутатів 14-15 серпня.

Програма РАДА розпочала серію тренінгів для новообраних народних депутатів

Чтв, 08/08/2019 - 15:45

5 серпня Програма РАДА розпочала першу зі своїх орієнтаційних сесій для новообраних парламентаріїв, яка була присвячена різним аспектам діяльності народних депутатів.

Крім народних депутатів, у навчаннях брали участь їхні помічники та фахівці Апарату Верховної Ради України.

Тренери Програми РАДА готуються проводити навчання для новообраних народних депутатів

Втр, 16/07/2019 - 18:15

Зовсім скоро відбудуться дострокові вибори до Верховної Ради України, і Програма USAID РАДА проведе орієнтаційні сесій для нових депутатів та їхніх команд. Перші заняття розпочнуться вже у серпні.

Велике значення для успішності навчальних програм має робота тренера. Щоб це забезпечити, Програма РАДА проводить тренінг для тренерів. Навчальна сесія "Діяльність народного депутата України та його команди" проходитиме 15-19 липня 2019.

Програма РАДА втретє підтримала проведення підсумкової прес-конференції Голови ВРУ Андрія Парубія

Птн, 05/07/2019 - 17:45

5 липня Голова Верховної Ради України Андрій Парубій провів прес-конференцію, на якій підбив підсумки 5 років своєї роботи у якості спікера парламенту.

Зазначимо, що вже третій рік поспіль Програма USAID РАДА надавала підтримку у проведенні заходу.

Кандидати в депутати ВРУ дізнались про навчальні можливості для парламентарів

Срд, 26/06/2019 - 19:45

Програма РАДА провела чергову координаційну зустріч проектів та програм міжнародної технічної допомоги (IPTAC). Цього разу його темою – «Навички і знання, необхідні новообраним народним депутатам України для ефективної роботи».

Сторінки