Зустріч з доктором Петером Грюненфельдером на тему: «Роль аналізу політики в законодавчому процесі»

В рамках візиту в Україну доктора Петера Грюненфельдера, президента Асоціації державних канцлерів Швейцарської Конфедерації, Посольство Швейцарії в Україні та Республіці Молдові разом з Програмою USAID "РАДА: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво" організовують зустріч на тему: «Роль аналізу політики в законодавчому процесі». Доктор Петер Грюненфельд очолює провідний аналітичний центр у Швейцарії. Оскільки є актуальним питання створення дослідницької служби у Верховній Раді України, дискусія ролі аналізу політики та оцінки впливу набуває особливого значення.

Зустріч з доктором Петером Грюненфельдером відбудеться 9 жовтня 2018 року з 14:30 до 16:30 год. у приміщенні Верховної Ради України за адресою: вул. Грушевського 5, Конференц-зала. Реєстрація учасників заходу - з 14:00.

Запрошуємо народних депутатів України, керівників секретаріатів комітетів і працівників Апарату Верховної Ради України, незалежні аналітичні центри взяти участь. Про участь у заході просимо повідомити Адміністративного менеджера Програми USAID РАДА, Ірину Пущик, моб.: +380957007535, e-mail: ipushchyk@radaprogram.org до 5 жовтня 2018 року включно.

Peter Grünenfelder

Доктор Пітер Грюненфельдердиректор «Avenir Suisse». У минулому, серед іншого, обіймав посади канцлера кантону Ааргау та президента Швейцарської асоціації державних канцлерів. Викладає державне управління в Санкт-Галленському університеті й часто на запрошення читає лекції в університетах Швейцарії та інших країн.

Освіта:

Вивчав економічні студії в Санкт-Галленському університеті, упродовж тривалого часу перебував на навчанні в США та Новій Зеландії; захистив дисертацію на тему «Роль державного управління в  контексті нового державного менеджменту (New Public Management)» під керівництвом професора Ернста Бушора.

Професійний досвід:

Канцлер кантону Ааргау (2004-2016), з 2012 року – президент Швейцарської асоціації державних канцлерів (до 2012 року – її віце-президент); член ради директорів Фундації федерального співробітництва та генеральний секретар Швейцарського наукового товариства з питань управління. Викладає державне управління в університеті Санкт-Галлена, часто на запрошення читає лекції у вищих навчальних закладах Швейцарії та за кордоном. Генеральний секретар відділу поліції міста Цюріха та представник Цюріхської міської ради з питань адміністративної реформи (2001-2004). Особистий радник кантонального радника Ернста Бушора; директор з питань адміністративних реформ у кантоні Цюріх (1998-2001). Відповідав за ряд проектів адміністративної реформи в кантоні Цюріх (1997-1998). Секретар Швейцарської вільної демократичної партії (FDP) (1996-1997); співробітник Крайстчерчської міської ради, Нова Зеландія (1995); член редакції журналу «Schweizer Arbeitgeber» (1994-1995); член кількох державних та міжнародних експертних комітетів з питань реформи державного управління. Нагороджений почесним знаком («Велика золота почесна зірка») «За заслуги перед Австрійською Республікою».