Відеоконференція «Демократія в умовах коронавірусу: виклики та можливості для Швейцарії та України»

22 квітня об 11:00 Посольство Швейцарії в Україні у співпраці з Програмою USAID РАДА проведуть відеоконференцію на тему «Демократія в умовах коронавірусу: виклики та можливості для Швейцарії та України».

У заході візьме участь Посол Швейцарії в Україні Клод Вільд, очікується участь Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова.

 

До участі запрошуються народні депутати України та їх помічники-консультанти, а також представники Апарату Верховної Ради України.

Реєстрація для участі за посиланням: https://forms.gle/BsSxNVJcYubWHhwf7

Онлайн-трансляція конференції з можливістю поставити запитання експертам буде доступна для усіх охочиш на нашій сторінці Facebook: https://www.facebook.com/radaprogram.

 

У часи глобальної пандемії наші демократичні урядові системи знаходяться під тиском. Хоча забезпечення здоров'я громадян потребує посилення повноважень виконавчої влади і обмеження особистих свобод, криза також ставить під загрозу фундаментальні форми сучасної представницької демократії. Як забезпечити зміцнення, а не послаблення наших демократій? Що потрібно зробити, щоб зміцнити наше суспільство та активну роль громадян у майбутньому?

Під час відеоконференції швейцарський політичний експерт і репортер Бруно Кауфманн запропонує огляд «демократії в умовах коронавірусу». Він розповість, з якими викликами зіткнулась Швейцарія як сучасна демократія, де громадяни зазвичай відіграють вкрай важливу роль у політичному житті країни через ініціативу та процес референдуму. Експерт також обговорить з учасниками питання демократичної участі в Україні.

 

Контактна особа: координаторка Програми USAID РАДА Леся Нечипоренко, тел.: (068) 128-00-44, lnechyporenko@radaprogram.org.

 

Програма USAID «РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво» виконується Фондом Східна Європа і реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).