Урочиста церемонія закриття Програми стажування в Апараті Верховної Ради України в 2018 році

Урочиста церемонія закриття Програми стажування в Апараті Верховної Ради України в 2018 році (вул. Грушевського, 5, конференц-зал).

Цього року випускниками Програми стажування в Апараті Верховної Ради України стало 47 осіб, які протягом шести місяців працювали в секретаріатах комітетів та підрозділах Апарату українського Парламенту. Окрім того, 2 особи пройшли стажування в Європейському інформаційно-дослідницькому центрі при ВРУ, 3 – у Секретаріаті Уповноваженого ВРУ з прав людини, 1 – Інституті законодавства ВРУ, 1 – в офісі Програми USAID «РАДА».

Протягом цього часу інтерни брали участь у розробці законопроектів, організації роботи підрозділу стажування, громадських слухань, різноманітних круглих столів та фахових дискусій. Особлива увага була приділена навчанню учасників Програми – за цей час вони прослухали ексклюзивні курси та відвідали лекції і тренінги від провідних фахівців з різних сфер. Розвитку лідерського потенціалу інтернів сприяли зустрічі з народними депутатами, політичними та громадськими діячами, науковцями тощо.

В урочистому заході візьмуть участь:

·     Петро Боднар – перший заступник Керівника Апарату – керуючий справами;

·     Джон Пеннел – Заступник директора регіональної Місії USAID в Україні, Білорусі, Молдові;

·     Вольфганг Біндзайль – Постійний заступник Посла Федеративної Республіки Німеччина у м. Київ;

·     Валерій Карпунцов – народний депутат України, випускник Програми 1999–2000 рр. (чекаємо підтвердження);

·     Марія Савіна – виконавчий директор ГО «Ліга інтернів» ;

·     Віктор Лях  президент Фонду Східна Європа;

·     Ігор Когут – директор Програми USAID «РАДА».

Програма стажування в українському Парламенті працює з 1995 року. За цей час її випускниками понад 1700 осіб – представники всіх регіонів України. У різний час Програма стажування також охоплювала окремі міністерства та агентства, Рахункову палату України тощо. Сьогодні Програма реалізується ГО «Ліга інтернів» спільно з Апаратом Верховної Ради України на основі Меморандуму про співпрацю. З 2014 року підтримку надає Програма USAID «РАДА: відповідальність, підзвітність демократичне парламентське представництво», що виконується Фондом Східна Європа.

Для довідок можна звертатися за телефонами:

066-335-82-83, 093-824-78-39 (Мар’яна Добоні).