Сьома міжнародна наукова конференцію «Парламентські читання»

26-27 травня 2017 року пройде Сьома міжнародна наукова конференція «Парламентські читання».

Криза українського парламентаризму є однією з найактуальніших нині проблем, яка визначає ряд завдань, які є нагальними до вирішення, щоб її подолати. Зокрема, забезпечення ефективного виконання конституційних функцій Верховної Ради України; підвищення якості українського парламентаризму; підвищення прозорості, передбачуваності, ефективності та відкритості процесу роботи Верховної Ради України.

Цьогорічна конференція покликана сформувати якісно вищий рівень експертного та академічного дискурсу в Україні та залучити молодих науковців і представників академічних кіл до проведення досліджень щодо еволюції становлення та тенденції розвитку парламентаризму в Україні, якісної та кількісної оцінки внутрішньопарламентських процесів, методології дослідження поведінки парламентарів.

До участі запрошуються представники наукової спільноти України (зокрема, викладачі, аспіранти та студенти старших курсів), а також науковці з інших країн.

Для участі у конференції потрібно зареєструватися за посиланням, заповнивши аплікаційну форму до 10 травня 2017 року (включно). Після реєстрації на вказану електронну адресу протягом 3-х днів надійде детальна інформація щодо участі.

Конференція є частиною проекту, що реалізує ГО «Лабораторія законодавчих ініціатив» за підтримки Програма USAID РАДА, що виконується Фондjv Східна Європа.

Захід проводиться в партнерстві з Факультетом правничих наук, Факультетом соціальних наук та соціальних технологій Національного університету "Києво-Могилянська академія", Студентським науковим товариством правників "Scholaris", а також Кафедрою парламентаризму та політичного менеджменту Національна академія державного управління при Президентові України.

Додаткова інформація за телефоном: (044) 531 37 68, моб.: +38 (067) 242 80 91 або електронною поштою: parliam.readings@laboratory.kiev.ua (контактна особа: Ірина Черпак, Адміністративна менеджерка Лабораторії законодавчих ініціатив ).