Публічна дискусія в Дніпрі «Взаємодія між органами місцевого самоврядування, народними депутатами України та громадськістю: досвід, проблеми та шляхи вирішення»

23 грудня у Дніпрі відбудеться публічна дискусія за участі народних депутатів України на тему «Взаємодія між органами місцевого самоврядування, народними депутатами України та громадськістю: досвід, проблеми та шляхи вирішення».

Зареєструватись для участі у заході можна за посиланням https://forms.gle/sVoq8eBuMqR9DX7UA.

Місце проведення: Мала зала Дніпропетровської ОДА, пр. Олександра Поля, 1.

Мета заходу:
- обмінятися досвідом ефективної комунікації органів місцевого самоврядування, громадськості та народного депутата України;
- обмінятися досвідом виявлення та дослідження проблем регіону і побудова консенсусу щодо їх вирішення;
- сформувати та закріпити орієнтири співпраці народного депутата та депутатів місцевих рад, громадськості;
- налагодити партнерські зв’язки з депутатами та представниками громад з інших регіонів для подальшої співпраці та реалізації спільних проектів задля розвитку громад.
- обговорити проблеми впровадження реформи місцевого самоврядування та шляхи їх подолання.

Учасники: народні депутати України, представники Апарату Верховної Ради, місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, неурядових організацій, експерти, представники ЗМІ.

Організатори:
- Народні депутати України у співпраці з Програма USAID РАДА та Апаратом Верховної Ради за підтримки Дніпропетровської ОДА та Обласної ради.