Презентація на тему «Результати опитування депутатів Верховної Ради України 8-го скликання»

Програма Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «РАДА: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво» організовує традиційну щомісячну Координаційну зустріч представників проектів міжнародної технічної допомоги (IPTAC) на тему «Результати опитування депутатів Верховної Ради України 8-го скликання».

Метою даних зустрічей є організація дискусії представників проектів міжнародної технічної допомоги, міжнародних організацій, представництв іноземних місій в Україні та народних депутатів України щодо актуальних питань та викликів, які постають на шляху реформування системи органів державної влади в Україні. 

Під час зустрічі відбудеться презентація результатів опитування депутатів Верховної Ради України 8-го скликання щодо здійснення парламентом його функцій: законодавчої, контрольної та представницької, а також взаємодії Верховної Ради України з інститутами громадянського суспільства.

 Запрошуємо народних депутатів України та працівників Апарату Верховної Ради України взяти участь у заході та долучитися до дискусії.

Дата та час проведення: 31 жовтня 2018 року, з 11.00 до 13.00.

Місце проведення: приміщення Верховної Ради України, Конференц зала (вул. Грушевського, 5).

Щодо деталей проведення заходу та підтвердження участі просимо звертатися до адміністративного асистента Програми USAID РАДА Анастасії Чупіс: 
+ 38 (099) 295-44-23, achupis@radaprogram.org