Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко візьме участь в урочистій церемонії закриття Програми стажування у ВР у 2017 році

Урочиста церемонія закриття Програми стажування у Верховній Раді України у 2017 році (ГО «Ліга інтернів»).

 Цього року випускниками Програми стажування* в Апараті Верховної Ради України стало 50 осіб, які протягом шести місяців працювали в секретаріатах Комітетів та підрозділах Апарату українського Парламенту. Окрім того, три особи пройшли стажування в Офісі з фінансового та економічного аналізу у Верховній Раді України, один – в Інституті законодавства ВРУ, двоє – у Програмі USAID «РАДА».

 Протягом цього часу інтерни брали участь у розробці законопроектів, організації роботи підрозділу стажування, громадських слухань, різноманітних круглих столів та фахових дискусій. Особлива увага була приділена навчанню учасників Програми – за цей час вони прослухали ексклюзивні курси та відвідали лекції і тренінги від провідних фахівців з різних сфер. Розвитку лідерського потенціалу інтернів сприяли зустрічі з народними депутатами, політичними та громадськими діячами, науковцями тощо.

В урочистому заході братимуть участь:

  • Ірина Геращенко - Перший заступник Голови Верховної Ради України
  • Петро Боднар – перший заступник Керівника Апарату – керуючий справами
  • Джордж Кент – заступник посла США в Україні
  • Валерій Карпунцов – народний депутат України, випускник Програми 1999–2000 рр.
  • Тарас Притула, Голова Правління ГО «Ліга інтернів»
  • Віктор Лях, Президент Фонду Східна Європа
  • Ігор Когут, Директор Програми USAID «РАДА»

Адреса: вул. Грушевського, 5, конференц-зал.

Для довідок можна звертатися за телефонами:

066-335-82-83, 093-824-78-39 (Мар’яна Добоні).

* Програма стажування в українському Парламенті працює з 1995 року. За цей час її випускниками стало близько 1650 осіб – представники всіх регіонів України. У різний час Програма стажування також охоплювала окремі міністерства та агентства, Рахункову палату України тощо. Сьогодні Програма реалізується ГО «Ліга інтернів» спільно з Апаратом Верховної Ради України на основі Меморандуму про співпрацю за підтримки Програми USAID «РАДА: відповідальність, підзвітність демократичне парламентське представництво», що виконується Фондом Східна Європа.

Вхід за картками акредитації через 9-й під’їзд