Основні уроки та виклики сучасних парламентів в умовах пандемії коронавірусу

Міжнародна конференція "Основні уроки та виклики сучасних парламентів в умовах пандемії коронавірусу"

Організатор: Програма USAID РАДА
Захід відбудеться в онлайн-форматі на платформі ZOOM
Час: 16.00-19.00

Мета конференції: обговорення та аналіз ключових викликів, що постали перед парламентами та депутатами під час пандемії, підходів та інструментів, які використовуються для їх подолання, а також винесених уроків для сприяння демократичним процесам та підвищення ефективності роботи національних парламентів у пост-карантинний період.

У заході візьмуть участь народні депутати України, представники міжнародних організацій та Секретаріату Верховної Ради України.

Зокрема, очікується участь у конференції представників таких міжнародних та закордонних організацій і установ: Європейського парламенту (Європейський Союз), Центру відвідувачів Капітолію (США), Інституту парламентських досліджень (Німеччина), Європейського центру парламентських досліджень та документації (ECPRD), Парламентського центру (Канада), Парламентського освітнього центру Парламенту Великобританії, Міжпарламентського союзу, Вестмінстерської фундації за демократію (Великобританія), Відділу освіти і громадської участі Палати громад (Великобританія) тощо.

Очікується, що з вітальним словом до учасників звернеться Перший заступник Голови Верховної Ради України Руслан Стефанчук.

Тематичні блоки конференції:
• Парламентський регламент та законодавчий процес в умовах пандемії: зміни та адаптація
• Диджиталізація законодавчої роботи: впровадження електронних інструментів для сприяння віддаленій роботі парламенту
• Онлайн трансформація громадянської парламентської просвіти
• Комунікація з виборцями та робота в округах: нові підходи та інструменти

До участі у заході на платформі ZOOM запрошуються народні депутати України.

Подія транслюватиметься в прямому ефірі у Facebook https://www.facebook.com/events/2683619575189338 (українською мовою) та YouTube https://youtu.be/i6hTozsYuOY (англійською мовою).

Всі охочі зможуть поставити запитання до спікерів в коментарях, запитання озвучить під час відеоконференції модератор.