Конкурс на закупівлю, інтеграцію та супровід мережевого обладнання для захисту мережі ВР при проведенні засідань у режимі відеоконференцзв’язку

Фонд Східна Європа в рамках програми міжнародної технічної допомоги Відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво (РАДА)», що реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), оголошує відкритий конкурс на закупівлю, інтеграцію та супровід мережевого обладнання для захисту від DoS, DDoS загроз, для захисту мережі Верховної Ради України від зовнішніх загроз при проведенні засідань у режимі відеоконференцзв’язку.

Дане мережеве обладнання закуповується в рамках розробки рішення «Апаратно-програмний комплекс для забезпечення участі народних депутатів України у всіх видах засідань з використанням технологій відеоконференцзв’язку (забезпечення онлайн засідань) та віддаленого електронного голосування» (Додаток 1).

Програма Агентства США  з міжнародного розвитку (USAID) «Відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво (РАДА) що реалізується Фондом Східна Європа має на меті сприяти становленню підзвітного, відповідального і демократичного представницького органу – Парламенту України.

Детальніше про Програму за посиланням: http://radaprogram.org

 

Основне завдання:

 • Здійснити поставку та інтеграцію такого (або аналогічного) мережевого обладнання:

 

Arbor APS-2600 5Gb з підпискою та підтримкою на 1 рік:

Найменування

кількість

APS-2600-5G-AC, APS 2600 (5G License - AC)

1

APS-NIC-4x10GE-SR,          APS 2600/2800 4x10GE SR NIC

1

MNT-APS-2600-5G-T1, APS Maintenance & Support - Tier 1

1

AIF-APS-2600-5G-STD, ATLAS Intelligence Feed Standard Subscription for APS

1

 

 • Забезпечити гарантійну підтримку відповідно до термінів та умов гарантійного обслуговування даного обладнання.
 • Граничний строк виконання завдання – 3 місяці.

 

Вимоги до виконавця:

 • досвід здійснення поставок мережевого обладнання не менше 2-х років;
 • досвід інтеграції обладнання аналогічної складності;
 • можливість надавати необхідну підтримку та виконувати гарантійні зобов’язання.
 • Виконавець (постачальник) має бути сертифікованим партнером виробників обладнання.

 

Критерії відбору:

 • Загальна вартість обладнання та послуг з інтеграції та обґрунтованість бюджету.
 • Терміни виконання, готовність виконати роботу в стислі терміни.
 • Досвід реалізації подібних проектів.

 

Порядок подання пропозицій:

Пропозиції приймаються від юридичних осіб (далі – ЮО) та фізичних осіб-підприємців (далі – ФОП).

Пропозиція оформлюється на бланку ЮО/ФОП (за наявності) відповідно до аплікаційної форми (шаблон заявки), наведеної у Додатку 2, підписується уповноваженою посадовою особою учасника та скріплюється печаткою (за наявності).

До пропозиції обов’язково має бути додана:

 • копія виписки або витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

 

Пропозиції (пакет документів) подаються у запечатаному конверті, завіреному підписом уповноваженої посадової особи учасника та печаткою (за наявності).

На конверті повинна бути зазначено назва конкурсу, повне найменування або ПІБ заявника, його місцезнаходження, прізвище, ім’я, по батькові уповноваженої особи, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів.

 

Терміни та адреса подання пропозицій:

Оригінали заявок на участь у конкурсі в запечатаних конвертах мають бути отримані Фондом Східна Європа не пізніше 09 грудня 2020 року.

 

Адреса для подачі пропозицій:

Фонд Східна Європа

вул. Саксаганського 83, 3-й поверх

Київ, 01033 Україна

Запитання просимо надсилати виключно у письмовій формі на електронну адресу tender@radaprogram.org. Контактна особа – Сергій Чередніченко.

 

Додатки:

 

Просимо звернути увагу, що  вищевказана закупівля є операцією, що підлягає звільненню від податку на додану вартість відповідно до підпункту   197.11 статті 197 Податкового кодексу України (операції з придбання товарів, робіт, послуг, що фінансуються за рахунок коштів міжнародної технічної допомоги).  Відповідно до зазначеного, всі розрахунки проводитимуться за ціною «без ПДВ».

 

Фонд Східна Європа