Конкурс на відбір підрядника для виконання робіт із графічного дизайну

Фонд Східна Європа в межах виконання Програми USAID РАДА оголошує конкурс на відбір підрядника для виконання робіт із графічного дизайну.

Передбачається, що переможець зможе на регулярній основі надавати послуги із створення дизайн-макетів, що покриватимуть дизайн-потреби комунікаційної діяльності Програми USAID РАДА: ведення сайту, соціальних мереж, розробку інфоматеріалів, оформлення публічних заходів та інформаційних дайджестів тощо.

Зайнятість:

очікується, що графічний дизайнер протягом місяця виконуватиме близько 20 ілюстрацій для соціальних мереж, створюватиме близько 10 інфографік, верстатиме близько двох-трьох брошур і за потребою – виконуватиме інші дизайн-роботи на замовлення комунікаційних спеціалістів та керівництва Програми USAID РАДА.

Від графічного дизайнера очікується оперативність. Для виконання завдання спеціалістами Фонду надаватимуться детальні технічні завдання, що міститимуть пояснення цілей, вказівки формату, текст, креативні пропозиції тощо.

Зацікавлених у конкурсі кандидатів просимо надати прорахунок вартості таких дизайн-робіт:

 • Створення графічної ілюстрації для фейсбук-допису (940х788 пікселів)
 • Створення інфографіки для ЗМІ, яка б ілюструвала певний процес – формат А-4 (тема довільна)
 • Верстка буклету А-5, один фальц, 4 ст
 • Створення дизайн-макету плакату А-3

Критерії відбору:

 • портфоліо дизайн-робіт;
 • ціна

Пропозиції приймаються як від фріланс-спеціалістів, які працюють у якості фізичних осіб-підприємців, так і від рекламних, брендингових та дизайн-агенцій (ТОВ), що відповідають наступним вимогам:

 • досвід роботи у якості графічного дизайнера-верстальника;
 • наявність у портфоліо не менш ніж 15 дизайн-робіт різної складності (логотипи, фірмові стилі, верстка друкованих видань/продукції, рекламні макети зовнішньої реклами, ілюстрації для інтернету тощо);
 • володіння програмами InDesign, Photoshop, Illustrator, Power Point

Пропозиція повинна включати

 1. Коротку інформацію про заявника
 2. Портфоліо робіт у PDF-форматі
 3. Оцінку вартості вищевказаних дизайн-робіт (прохання надіслати цінові пропозиції, вказавши вартість кожної позиції окремо).

Пропозиції в електронному вигляді надсилати на електронну пошту tender@radaprogram.org.

Пакет документів має включати відскановану заявку з підписом на фірмовому бланку, де зазначено повне найменування або ПІБ заявника, його місцезнаходження, прізвище, ім’я, по батькові уповноваженої особи, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів. 

Терміни та адреса подання заявок

Заявки на участь у конкурсі мають бути надіслані на електронну пошту не пізніше 6 липня 2020 року.

Контактна інформація

Яна Деркач, Адміністративний/Програмний асистент Програми USAID РАДА

тел.: +38 (095) 887-90-66

tender@radaprogram.org