Інформаційний ярмарок – 2017, реєстрація до 17:00, 26 квітня (середа) 2017 року

Програма USAID РАДА та Апарат Верховної Ради України запрошують на 9-й традиційний «Інформаційний ярмарок – 2017»,  виставку-презентацію організацій, що надають технічну, аналітичну та консультативну допомогу Верховній Раді України.

Інформаційний ярмарок проводиться з метою представити  парламентарям та працівникам Апарату наявні ресурси українських організацій та проектів та програм міжнародної технічної допомоги, що сприятимуть підвищенню ефективності законодавчої роботи українського парламенту.

Коли: 16-17 травня 2017 року

Де: сесійна частина Верховної Ради України, 3 поверх

Для кого: народні депутати України, помічники-консультанти народних депутатів, працівники секретаріатів парламентських комітетів, фракцій та груп, структурних підрозділів Апарату Верховної Ради України.

На Інформаційному ярмарку – 2017 буде презентовано оновлений довідник організацій/проектів/ програм міжнародної донорської та технічної допомоги, який готує Програма USAID РАДА.

Якщо Ви бажаєте, щоб Ваша організація/проект/програма увійшли до цієї публікації, просимо зробити відповідну відмітку в анкеті. З минулорічним довідником можна ознайомитися за посиланням: ДОВІДНИК.

Для участі у Ярмарку та/або розміщення інформації у Довіднику необхідно заповнити заявку за посиланням: РЕЄСТРАЦІЯ.

Додаткові запитання надсилайте на адресу: obazylivska@radaprogram.org з назвою організації у темі повідомлення,  контактна особа: Олена Базилівська.

Про отримання заявки Вас буде обов’язково повідомлено.

Кінцевий термін подачі заявок:

17:00, 26 квітня (середа) 2017 року.

Зверніть увагу, що у зв’язку з обмеженим простором для проведення заходу, лише 50 організацій зможуть взяти участь у заході. Організатори залишають за собою право провести відповідний відбір організацій на підставі їх досвіду співпраці з Верховною Радою України, а також ресурсів, які заплановано представити на заході.

Довідково: Матеріали, запропоновані організаціями, можуть бути як розповсюджені під час Ярмарку, так і представлені у вигляді експозиції. На основі попереднього досвіду проведення таких заходів ми радимо Вам мати достатню кількість матеріалів для розповсюдження. При проведенні презентацій організації можуть використовувати мультимедійне обладнання для демонстрації матеріалів презентаційного характеру.

Треба враховувати, що на стінах приміщення Верховної Ради заборонено розміщувати будь-які матеріали, тому при бажанні необхідно взяти стенди (екран) а, наприклад, банер розмістити перед столом із матеріалами Вашої організації.