Глобальна конференція відкритості органів законодавчої влади "Розбудова громадянської довіри через відкритість та залученість" (реєстрацію продовжено до 13 квітня)

У 2017 році Україна приймає Глобальну конференцію відкритості органів законодавчої влади.

Друга глобальна конференція законодавчої відкритості "Розбудова громадянської довіри через відкритість та залученість" відбудеться у Києві 19-20 травня 2017 року.
Захід об’єднає передових законодавців, державних службовців та представників громадянського суспільства, щоб знайти відповідь на запитання, як законодавча відкритість може укріпити довіру громадськості до представницьких інституцій та побудувати адаптивну законодавчу гілку влади зразка 21 століття. Поза тим, в рамках конференції планується проаналізувати, яким чином парламенти можуть застосувати нову політику законодавчої залученості «Партнерства Відкритий уряд», яка полягає у розробці та втіленні планів та зобов’язань щодо законодавчої відкритості.

Депутати, громадські діячі та парламентські експерти з усього світу зберуться в підтримку законодавчої відкритості. Як громадськість і парламентарі можуть працювати спільно, поважаючи вклад один одного; які новаційні підходи можуть бути застосовані у використанні відкритих даних для активізації діалогу і прозорості; чи може національний бюджет бути відкритим і тим самим залучати до співпраці представників влади та експертного громадського середовища; як саме завдяки прозорості та відкритості ми можемо протистояти фейковим новинам? Ці та багато інших непростих і цікавих тем чекають вашого долучення.

Позначте 19-20 травня 2017 року червоним маркером у своїх календарях та не забудьте зареєструватись до 13 квітня http://openparlconference.org/